JA Solar 620W Solar Panel 132 Cell N-Type TOPCon Bifacial JA-JAM66-D45-620LB
- SpecificationCompareSee all
- Rated Power Output 620 W
- Voltage (VOC)48.5 V
- Number of cells132 Cell
Specification
| Rated Power Output | 620 W |
| Voltage (VOC) | 48.5 V |
| Maximum String Voltage | 1500 V |
| Number of cells | 132 Cell |
| Technology |
| Rated Efficiency | 23.0 % |